همکاری با ما

شرکت «مهندسی تَدکار نرم‌افزار» با پشتوانه بیش از سی و دو سال تجربه در زمینه تحلیل، طراحی و تولید نـرم­‌افزار، از پیشگامان ارائه سامانه­‌های نرم‌­افزاری و راهکارهای سیستمی در کشور به شمار می­‌رود و محصولات خود را بصورت موبایل اپلیکیشن، وب Web Base، پورتال سازمانی، داشبوردهای هوشمند، سامانه‌­های کمک‌کننده به تصمیم‌گیری مدیران و نیز سامانه‌­های تصمیم‌سازی، ارائه داده است. این شرکت در حوزه کسب‌وکار پروژه‌های عمرانی، مدیریت سازمان (مدیریت فرایندها، مدیریت پروژه، مدیریت قراردادها و نظایر آن) و سلامت دیجیتال فعالیت دارد.

همزمان با شیوع ویروس کرونا، از اسفندماه 1398 شرکت «مهندسی تَدکار نرم‌افزار» سیستم­‌های خود را برای دورکاری مهیّا کرده و از آن روز تاکنون، اکثر همکاران ما بیش از نود درصدِ کار خود را از طریق آنلاین انجام می‌دهند.  

تَدکار محیطی است دوستانه با مدیریتی هم‌سطح، که فرصت یادگیری و آزمودن ایده‌های نوآورانه را در کنار افزایش دانش، در اختیار همکاران قرار می‌دهد. تجارب ارزشمند ما حاصل کار با افراد زبده‌ای است که سال­‌ها در محیط شرکت، فضای پویش و امنیت شغلی را پایه‌گذاری کرده‌­اند. به پاس بهبود مستمر در این مسیر سی ساله، تَدکار امروز بعنوان یک شرکت خلّاق دانش‌بنیان، رتبه یک در تولید نرم‌افزار را داشته و با وجود آنکه به تولید محصولات دانش‌بنیان می‌­پردازد، یکی از قدرتمندترین و تاثیرگذارترین شرکت‌های نرم‌افزاری شناخته شده در ایران است.

ما در این شرکت با وزارتخانه­‌ها، سازمان­‌های بزرگ و کوچک، مراکز بین‌المللی و دانشگاه­‌ها نظیر سازمان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی، وزارت صنعت معدن و تجارت، وزارت ارشاد اسلامی، سازمان بیمه تامین اجتماعی، انجمن‌­های صنفی و دانشگاه صنعتی شریف همکاری داشته‌­ایم.

علاقمندان می‌توانند فرم همکاری ذیل را تکمیل و ارسال نمایند تا پس از بررسی، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود. بدیهی است پرکردن فرم اطلاعات فردی، هیچ تعهدی در خصوص الزام به استخدام ایجاد نمی‌کند، خواهشمندیم در پر کردن فرم زیر نهایت دقت و صداقت را داشته باشید. همچنین علاوه بر پر کردن فرم زیر، فایل رزومه خود را به آدرس ایمیل info@tadkar.ir ارسال نمایید.

سپاسگزاریم

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.

لطفا جنسیت خود را مشخص کنید.

لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

لطفا آخرین مدرک تحصیلی خود را انتخاب نمایید.

لطفا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید.

لطفا مدت زمان سابقه کار خود را وارد نمایید.

لطفا دپارتمان مورد نظر خود را مشخص نمایید.

لطفا نوع همکاری مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

لطفا تلفن همراه خود را وارد نمایید.

ورودی نامعتبر

کاربران ما

go to top
درباره ما
آموزش
تدکار
ارتباط با ما
تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال‌آل‌احمد، خیابان هفتم، پلاک 33، واحدهای 8 و 11
41668000 (30 خط)
41668800 فکس

Instagram Linkedin Telegram

سازمان برنامه و بودجه کشور
سازمان فناوری اطلاعات ایران
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
پروانه بهره برداری تولید فناوری اطلاعات تولید نرم افزار
logo-samandehi
برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق