درخواست امریه سربازی

شرکت مهندسی تدکار نرم افزار که به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی ریاست جمهوری به ثبت رسیده است از کلیه متخصصین توسعه نرم افزار ،IT ،مهندسی کامپیوتر، مدیریت صنایع، مهندسی عمران، MBA و مدیریت که واجد شرایط استفاده از تسهیلات نظام وظیفه تخصصی (امریه سربازی) بوده و علاقه مند به فعالیت در محیطی حرفه ای هستند دعوت به همکاری می نماید.

علاقمندان می‌توانند پس از مطالعه و دارا بودن شرایط زیر، فرم همکاری را تکمیل و ارسال نمایند تا پس از بررسی، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن ها تماس گرفته شود. بدیهی است پرکردن فرم اطلاعات فردی، هیچ تعهدی در خصوص الزام به استخدام ایجاد نمی‌کند، خواهشمندیم در پر کردن فرم زیر نهایت دقت و صداقت را داشته باشید.


شرایط اعطای تسهیلات نظام وظیفه تخصصی به شرکت‌های خلاق توسط بنیاد ملی نخبگان:

1.متقاضی باید دانش‌آموخته دوره کارشناسی، کارشناسی‌ارشد یا دکتری تخصصی از یکی از مراکز آموزشی عالی، پژوهش و فنّاوری‌ داخل یا خارج از کشور باشد که صحت مدارک صادره آن به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری؛ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ یا شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده باشد.

2. از زمان دانش‌آموختگی متقاضی بیش از سه سال (برای دانش‌آموختگان دانشگاه‌های داخل کشور) و بیش از شش سال (برای دانش‌آموختگان دانشگاه‌های خارج از کشور) نگذشته باشد.

3. چنانچه دانش‌آموخته دارای فعالیت نخبگانی برجسته‌ای است لیکن بیش از سه سال از تاریخ دانش‌آموختگی وی گذشته باشد می‌تواند پس از بررسی و درصورت تایید بنیاد مشمول شرایط شود.

4. دانشجویان دوره دکتری تخصصی مراکز آموزشی عالی، پژوهش و فنّاوری‌ داخل که از پیشنهاد رساله دکتری خود با موفقیت دفاع کرده‌اند، نیز در صورت موافقت استاد راهنما و تأیید دانشگاه محل تحصیل خود می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

سپاسگزاریم

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.

لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

لطفا آخرین مدرک تحصیلی خود را انتخاب نمایید.

لطفا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید.

لطفا مدت زمان سابقه کار خود را وارد نمایید.

لطفا دپارتمان مورد نظر خود را مشخص نمایید.

لطفا نوع همکاری مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

لطفا تلفن همراه خود را وارد نمایید.

لطفا نشانی خود را وارد نمایید.

کاربران ما

go to top
درباره ما
آموزش
تدکار
ارتباط با ما
تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال‌آل‌احمد، خیابان هفتم، پلاک 33، واحدهای 8 و 11
41668000 (30 خط)
41668800 فکس

Instagram Linkedin Telegram

سازمان برنامه و بودجه کشور
سازمان فناوری اطلاعات ایران
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
پروانه بهره برداری تولید فناوری اطلاعات تولید نرم افزار
logo-samandehi
برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق