رویدادها

فهرست‌های بهای واحد پایه سال 1399 سازمان برنامه و بودجه اعلام گردید. این فهرست‌ها در سامانه‌های نرم‌افزاری تدکار و شهاب تدکار آماده ارایه می‌باشد.

نوروز فرخنده باد

فهرست بها 1399 در نرم افزارهای تَدکار

کاربران گرامی

ضمن عرض سلام و شادباش فرا رسیدن سال نو، به استحضار می رساند، شرکت مهندسی تَدکار به منظور عمل به مسئولیت اجتماعی خود، حفظ سلامت کارکنان ارزشمند و همشهریان عزیز و همچنین پاسخگویی سریع و کامل به مشتریان گرامی، با توسعه زیرساخت های  سخت افزاری و نرم افزاری خود، بستر دورکاری را برای همه کارکنان شرکت فراهم نموده است. طراحی این بستر به گونه ای است که میز کار هر یک از کارکنان به صورت مجازی به منزل انتقال یافته است. این میز کار مجازی تمام ویژگی های فیزیکی آن در محل شرکت را دارا بوده و با استفاده از ابزارهای مختلف امکان برقراری ارتباط متنی، صوتی و تصویری جهت انجام امور کاری و برگزاری جلسات به صورت تصویری را مهیا کرده است.

افتخار ارایه فهرست بها سال 1399 در سامانه های نرم افزاری تَدکار و شهاب تَدکار، بلافاصله پس از اعلام آنها از سوی سازمان برنامه و بودجه، مطابق برنامه زمانبندی سال های گذشته، از جمله دستاوردهای این بستر مجازی می باشد. همکاران ما مانند گذشته، با استفاده از سیستم VOIP و با همان شماره تلفن های قبلی (شماره های شرکت و داخلی های مربوط)، آماده خدمت رسانی به شما گرامیان می باشند.

از پروردگار یکتا، شادکامی و تندرستی شما عزیزان را مسئلت می نماییم.

تلفن های تماس :

021-41668000

09384443896

09101566349

دانلود آپدیت  13.0(72.1MB)

گزارش تصویری و فایل سخنرانی "نشست تخصصی بررسی روش محاسبه شاخص های تعدیل" در سالن همایش های سندیکای شرکت های تاسیساتی و صنعتی ایران

گزارش تصویری و فایل سخنرانی "نشست تخصصی بررسی روش محاسبه شاخص های تعدیل" در سالن همایش های سندیکای شرکت های تاسیساتی و صنعتی ایران
تهران ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
سخنران : مهندس محمودرضا همیری
مدیرعامل شرکت مهندسی تدکار و مشاور سامانه ملی فهرست بها و تعدیل(سافات)
سازمان برنامه و بودجه کشور
دانلود کامل فایل سخنرانی

 

 

نرخ عوامل سال 1398 سازمان برنامه و بودجه در اپلیکیشن "همراه تدکار" ارایه گردید.

شاخص‌های قطعی تعدیل دوره‌های سه ماهه 1 و 2 سال 1398 اعلام و در سامانه های نرم افزاری "تدکار(تحت ویندوز)" و "شهاب تدکار(تحت وب)" آماده ارایه به کاربران گرامی می باشد.

شاخص‌های قطعی تعدیل دوره‌های سه ماهه 1 و 2 سال 1398 اعلام و در سامانه های نرم افزاری
"تدکار(تحت ویندوز)" و "شهاب تدکار(تحت وب)"
 آماده ارایه به کاربران گرامی می باشد.

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود شاخص‌ها (4.0MB)

تجزیه بهای دستمزد نفرساعت کارگرساده در سال های 1397 و 1398 مطابق بخشنامه وزارت کار

نرخ دستمزد نفر ساعت عوامل نیروی انسانی در سال 1398 محاسبه شده براساس:
1. نرخ دستمزد نفرساعت کارگر ساده مطابق با بخشنامه وزارت کار در سال 1398
2. ضرایب تبدیل نرخ دستمزد کارگرساده به سایر عوامل نیروی انسانی براساس نرخ عوامل اعلام شده ی سازمان برنامه و بودجه برای فهرست بهای سال 1397

دانلود (141Kb)

انتشار فهرست بهای سال 1398 در اپلیکیشن "همراه تدکار"

با یاری پروردگار یکتا، تلاش های ارزشمند همکاران مان در شرکت مهندسی تَدکار و بازخوردهای گرانقدر شما کاربران گرامی، اپلیکیشن "همراه تدکار" برای فهرست های سال 1398 نیز آماده ارایه گردید. "همراه تدکار" علاوه بر فهرست های پیشین، اطلاعات کامل فهرست بهای سال 1398 را نیز دارد. از آن جا که نرخ عوامل ردیف های سال 1398 هنوز از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام نگردیده است، از این رو تجزیه بهای ردیف های سال 1398 برای کاربرانی که قبلا بخش تجزیه بها را خریداری کرده اند و یا از این پس خریداری خواهند کرد بدون نرخ عوامل می باشد.بخش فهرست بهای اپلیکیشن "همراه تدکار" همچون سال های گذشته، رایگان و بخش تجزیه بها، با همان مبلغ سال قبل، یعنی 20 هزار تومان قابل خریداری است. بدیهی است کاربرانی که بخش تجزیه بها را خریداری کرده اند و یا از این پس خریداری می کنند، در صورت اعلام نرخ عوامل سال 1398، بدون نیاز به پرداخت وجه قادر به بروزآوری و استفاده ازهمه بخش های اپلیکیشن "همراه تدکار" می باشند.

 

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

شاخص‌های قطعی تعدیل دوره‌های سه ماهه ۳ و۴ سال 1397 اعلام و در سامانه های نرم افزاری "تدکار(تحت ویندوز)" و "شهاب تدکار(تحت وب)" آماده ارایه به کاربران گرامی می باشد.

شاخص‌های قطعی تعدیل دوره‌های سه ماهه ۳ و ۴ سال 1397 اعلام و در سامانه های نرم افزاری
"تدکار(تحت ویندوز)" و "شهاب تدکار(تحت وب)"
 آماده ارایه به کاربران گرامی می باشد.

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود شاخص‌ها (4.1MB)

دانلود فایل های فهرست بها سال 1398

شرکت مهندسی تدکار بار دیگر مفتخر است به عنوان اولین شرکت ارایه دهنده فهرست بهای سال 1398 بر روی سامانه‌های نرم‌افزاری تدکار (تحت ویندوز) و شهاب تدکار (تحت وب)، فایل کتاب‌های فهرست بها 98 را برای دانلود در اختیار کاربران گرامی قرار دهد.

فهرست بها 98 شامل رشته های ابنیه، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، راه، راه آهن و باند فرودگاه، راهداری، نگهداری ،تعمیر ،روسازی و ابنیه خطوط راه آهن، خطوط انتقال آب، شبکه توزیع آب، چاه، آبیاری و زهکشی، سد‌سازی، شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب، انتقال و توزیع آب روستایی، ساخت و ترمیم قنات، آبیاری تحت فشار، آبخیزداری و منابع طبیعی، نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب شرب روستایی می باشد که در تاریخ 28 اسفند 97 ابلاغ گردید این فهرست های بها در سامانه‌های نرم افزاری تدکار (تحت ویندوز)  و شهاب تدکار (تحت وب) آماده ارایه به کاربران گرامی می‌باشند.

دانلود فهرست بهای رشته ابنیه 98

دانلود فهرست بهای رشته انتقال و توزیع آب روستایی 98

دانلود فهرست بهای رشته شبکه توزیع آب 98

دانلود فهرست بهای رشته سد‌سازی 98

دانلود فهرست بهای رشته راهداری 98

دانلود فهرست بهای رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه 98

دانلود فهرست بهای رشته شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب 98

دانلود فهرست بهای رشته آبیاری و زهکشی 98

دانلود فهرست بهای رشته ساخت و ترمیم قنات 98

دانلود فهرست بهای رشته آبیاری تحت فشار 98

دانلود فهرست بهای رشته چاه 98

دانلود فهرست بهای رشته تأسیسات برقی 98

دانلود فهرست بهای رشته تأسیسات مکانیکی 98

دانلود فهرست بهای رشته خطوط انتقال آب 98

دانلود فهرست بهای آبخیزداری و منابع طبیعی 98

دانلود فهرست بها نگهداری ، تعمیر روسازی و ابنیه خطوط راه آهن سال 98

دانلود فهرست بها ترمیم و بازسازی نوار حفاری در معابر شهری سال 98

دانلود فهرست بها نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب شرب روستایی سال 98

دانلود کلیه فهرست های بهای سال 1398 بصورت یکجا 

شایان ذکر است که برای بروزرسانی فهرست بها 98 در نرم افزار تدکار می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود 12.5(69.2MB)

فهرست‌های بهای واحد پایه سال 1398 سازمان برنامه و بودجه اعلام گردید. این فهرست‌ها در سامانه‌های نرم‌افزاری تدکار و شهاب تدکار آماده ارایه می‌باشد.

فهرست بهای واحد پایه سال 1398 سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.

برای به روز رسانی نرم افزار تدکار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود آپدیت  12.5(69.2MB)

 

همچنین می‌توانید برای دریافت فایل های فهرست بها سال 1398 بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فایل های فهرست بها سال1398

 

رونمایی از سامانه تحت وب مدیریت پروژه های شهاب تدکار در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور

 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کل کشور سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی "شهاب تدکاررا با هدف ثبت اطلاعات مربوط به پروژه‌های عمرانی، مدیریت پروژه‌های ثبت شده، پایش پیشرفت پروژه‌های عمرانی و دسترسی آسان به اطلاعات و مستندات آن ها راه اندازی کرد.

به گفته‌ی سخن‌گوی این سازمان در حال حاضر  بهره برداری از سامانه شهاب تدکار در 26 استان کشور (آذربایجان غربی، ایلام، گیلان، اردبیل، کرمانشاه، زنجان، مازندران، سیستان و بلوچستان، یزد، تهران، بوشهر، البرز، خراسان جنوبی، قم، قزوین، هرمزگان، اصفهان، کردستان، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان رضوی، فارس، لرستان، اراک، گرگان و خوزستان) آغاز شده و قابل اجرا می باشد و با برنامه­ریزی‌های انجام شده در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی کلیه استان‌های کشور تحت پوشش  سامانه "شهاب تدکار"قرار خواهند گرفت.

در حال حاضر حدود 2000 نام کاربری در این سامانه تعریف شده و 2500 پروژه با اعتباری بیش از 2000 میلیارد تومان در سر‌تا‌سر کشور در سامانه بارگذاری شده است.


سامانه "شهاب تدکار"در جهت تحقق اهداف دولت الکترونیک با امکان دسترسی سریع، لحظه‌ای و دقیق پروژه‌های عمرانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی، کاربران سازمان، پیمانکاران، ناظران و مشاوران در خصوص ایجاد اطلاعات، ثبت و بایگانی اسناد و کنترل پیشرفت پروژه‌های عمرانی تحت شبکه وب، در سطح کشور راه ­اندازی شده است و امکان رصد دقیق و لحظه‌ای پروژه‌های عمرانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی در این سامانه وجود دارد.

تهیه برآورد پروژه‌های عمرانی، ایجاد صورت وضعیت پیمانکاران، بررسی اسناد و رسیدگی به صورت وضعیت‌ها توسط مشاور و کارفرما، امکان کنترل گردش کار اسناد، امکان ارسال سیستمی اسناد از طریق پیمانکار به مشاور و کارفرما، امکان بایگانی کلیه اسناد و مدارک پیمان در سامانه و دسترسی آسان به آنها، امکان مدیریت پروژه‌های ثبت شده در سامانه به تفکیک نوع پروژه و محل اجرا (استان، شهرستان، منطقه و ...)، امکان پایش پروژه‌ها در مراحل مختلف (از زمان انعقاد قرارداد تا تحویل پروژه) توسط مدیران ستادی و استانی از جمله قابلیت‌های سامانه‌نرم‌­افزاری "شهاب تدکار"می­باشد.

بایگانی الکترونیکی و حذف اسناد کاغذی، دسترسی آسان مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان­ها و مدیران ستادی به اطلاعات و گزارشگیری از پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌ها و قراردادها، دسترسی آسان به فهرست­‌بها، بخشنامه‌­ها، آنالیز‌بها و شاخص‌های تعدیل به صورت آنلاین برای کاربران (کارفرما، مشاور و پیمانکار)، انجام برآورد جهت درخواست اعتبار از دفاتر ستادی سازمان، گردش کار تهیه و رسیدگی به صورت وضعیت‌ها (ایجاد صورت وضعیت انجام کار و تعدیل مربوطه توسط پیمانکار پروژه و ارسال الکترونیکی آن به نظارت مقیم، مشاور و کارفرما) از دیگر اهداف راه اندازی سامانه شهاب تدکار بوده است.

ویژگی محاسبه تعدیل ماهانه به نرم افزار تدکار (تحت ویندوز) افزوده شد.

کاربران گرامی

ویژگی محاسبه تعدیل ماهانه به نرم افزار تدکار (تحت ویندوز) افزوده شد.

کاربرانی که فهرست بهای سال 1397 را خریداری کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت، نسخه جدید نرم افزار را رایگان دریافت کنند.

سایر کاربران برای به روز رسانی با دپارتمان فروش تدکار (تحت ویندوز) تماس حاصل فرمایند.

021-41668000 

 

 

 

دانلود آپدیت 12.2(69.2MB)

تجزیه بهای سازمان برنامه و بودجه در اپلیکیشن "همراه تدکار" ارایه گردید.

تجزیه بهای سازمان برنامه و بودجه در اپلیکیشن
همراه‌ تدکار

در پی استقبال کم نظیر جامعه مهندسی کشور از اپلیکیشن کاربردی فهرست های بهای واحد پایه سال های 1395، 1396 و 1397 که توسط شرکت مهندسی تَدکار ارایه گردید و به دنبال درخواست های مکرر کاربران گرامی در خصوص توسعه اطلاعات نرم افزار، بخش تجزیه بها برای ردیف های فهرست های بهای واحد پایه سال های 1396 و 1397 براساس مبانی منتشر شده از سوی سازمان برنامه و بودجه، نظام فنی و اجرایی کشور به اپلیکیشن فهرست بها افزوده گردید.

 

بخش فهرست بها و تمام ویژگی های مرتبط با آن همچنان به صورت رایگان به خدمت دست اندرکاران عمران و آبادانی ایران زمین پیشکش می گردد و برای استفاده از بخش تجزیه بها مبلغ 20 هزار تومان از کاربران گرامی دریافت می گردد.

ویژگی ها :

نمایش خلاصه تجزیه بهای هر ردیف فهرست بها با زدن Tap بر روی ردیف
نمایش مبلغ و درصد سهم هر گروه عوامل موثر در تجزیه بهای ردیف به تفکیک "نیروی انسانی"، "ماشین آلات"، "مصالح" و "حمل"
نمایش بهای واحد ردیف فهرست بها ناشی از جمع مبالغ عوامل تجزیه بهای آن ردیف (جمع مبالغ گروه های عوامل آن ردیف)
نمایش عوامل تجزیه بهای هر ردیف با زدن Tap بر روی هر یک از گروه های تجزیه بهای آن ردیف
نمایش کد عامل، شرح عامل، واحد، بهای واحد عامل (برای سال مربوط)، مقدار، ضریب و حاصل هر عامل
امکان جستجو به تفکیک "فهرست بها" و "تجزیه بها"
امکان جستجو در تجزیه بهای ردیف ها بر اساس سال، رسته، رشته و فصل
قابلیت جستجو در کد عامل و شرح عامل تجزیه بهای ردیف ها
آدرس دهی کامل نتایج جستجو در تجزیه بها به تفکیک سال، رسته، رشته، فصل و ردیف فهرست بها
امکان برگزیده کردن تجزیه بهای ردیف ها و مراجعه سریع به تجزیه بهای برگزیده شده
امکان یادداشت گذاری بر روی تجزیه بهای ردیف ها و دستیابی سریع به یادداشت ها و تجزیه بهای آنها
امکان تنظیم اندازه و نوع فونت صفحات اپلیکیشن به دلخواه کاربر
امکان دریافت اخبار ارسالی شرکت مهندسی تَدکار از طریق اپلیکیشن
امکان به اشتراک گذاری اپلیکیشن با دیگران از طریق رسانه ها و شبکه های موجود
امکان ارسال نظر برای شرکت مهندسی تَدکار
قابلیت اتصال خودکار به درگاه پرداخت بانک و پرداخت آسان و سریع مبلغ بخش تجزیه بها
-فعال سازی بخش تجزیه بها برای یک شماره تلفن همراه و یک دستگاه (گوشی، تبلت و ...) با یک بار پرداخت

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل (سال 1397) و همچنین تمدید بخشنامه سال 1395 در نرم افزار تدکار عملیاتی گردید.

دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل (سال 1397) و همچنین تمدید بخشنامه سال 1395 در نرم افزار تدکار عملیاتی گردید. برای دریافت این نگارش از نرم افزار تدکار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود آپدیت 12.3(69.2MB)

 

دریافت گواهی ارزیابی امنیتی محصول از سوی " مرکز مدیریت راهبردی افتا " برای سومین سال پیاپی

شرکت مهندسی تدکار نرم افزار موفق گردید امسال هم همانند ادوار گذشته گواهی ارزیابی امنیتی محصول را از سوی " مرکز مدیریت راهبردی افتا " را برای سامانه "مدیریت پروژه های عمرانی شهاب تدکار" دریافت نماید.
این شرکت همواره خود را موظف دانسته سامانه های خود را با آخرین شیوه ها و متدهای امنیتی بروز نماید تا کاربران بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای در محیط های امن سامانه های این شرکت به انجام پروژهای خود بپردازند.

شاخص‌های موقت تعدیل دوره‌های سه ماهه 1 و 2 سال 1397 اعلام و در سامانه های نرم افزاری "تدکار(تحت ویندوز)" و "شهاب تدکار(تحت وب)" آماده ارایه به کاربران گرامی می باشد.

شاخص‌های موقت تعدیل دوره‌های سه ماهه 1 و 2 سال 1397 اعلام و در سامانه های نرم افزاری "تدکار(تحت ویندوز)" و "شهاب تدکار(تحت وب)" آماده ارایه به کاربران گرامی می باشد.

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود شاخص‌ها (4.0MB)

مبانی تجزیه بها و عوامل موثر در فهرست‌بهای واحد پایه سال 1397 توسط سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام گردید. این موارد در سامانه های نرم افزاری تدکار(تحت ویندوز) و شهاب تدکار(تحت وب) آماده ارایه به کاربران گرامی می باشد.

صفحه 1 از 5

کاربران ما

go to top
درباره ما
آموزش
تدکار
ارتباط با ما
تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال‌آل‌احمد، خیابان هفتم، پلاک 33، واحدهای 5 و 8 و 11
88021460 . 88021501 . 88020490 . 41668000 (30 خط)

Instagram Linkedin Telegram

logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیکی